لنز دسیو

لنز های ایتالیایی همواره همراه با ذوق و هنر و زیبایی طراحی و ساخته شده اند . برند دسیو معروف ترین و شناخته شده ترین لنز رنگی ایتالیایی در سال های اخیر بوده است . این مقدار محبوبیت محصول زیبایی به کار رفته در این لنز ها بوده به طوری که همواره لنز دسیو از لنز های پر فروش بوده است .

وقتی که به رنگ های لنز دسیو نگاه میکنید ، رگه های باریکی در آن مشاهده میکنید که به خوبی توانسته رنگ این لنز را طبیعی جلوه دهد . اگر بخواهید لنز شما در داخل چشم ها به شکل رنگ چشم طبیعی باشد ، بدون شک برند دسیو می تواند انتخاب مناسبی باشد . این برند به تازگی لنز یک بار مصرف روزانه نیز تولید کرده است که البته رنگ آنها شبیه به رنگ لنز های فصلی آن نمی باشد .

در آخر توجه به این نکته که هنگام استفاده از هر لنزی ، بهداشت دست ها مهم ترین عامل برای استفاده امن و راحت می باشد ، ضروری است .

آخرین نوشته ها
آخرین نظرات
توسط ندا در تاریخ 2018-10-28 10:14:33
من خشکی چشم دارم ول تقریبا زیاد نیست و با قطره های اشک مصنوعی خیلی بهتر . از این لنز استفاده کنم تو چشمم راحت هست؟ اگر نیست لطفا لنزی معرفی کنید که برای خشکی چشم هم مناسب باشه و اصلا اذیت نشم
توسط مدیر سایت در 2018-10-28 10:18:06
معمولا بهترین لنز های برای کسایی که خشکی چشم دارند لنز هایی هستند که آبرسانی بیشتری دارند . آبرسانی این لنز 38 درصد هست که بین لنز های رنگی کاملا مناسب هست . البته توجه داشته باشید که اگر خشکی چشم دارید تنها راه حل قطره اشک چشم مصنوعی هستش و باید همیشه همراه داشته باشید .
توسط ژیلا در تاریخ 2018-10-23 17:34:20
سلام ، میخواستم بپرسم این برند راحتی اش داخل چشم چطوره ؟ من چشمام حساس هستش و زیاد هم از لنز استفاده نمیکنم مثلا هفته ای یه بار.
توسط مدیر سایت در 2018-10-23 17:59:31
این لنز از نوع سالانه هستش پس میزان راحتی و نرمی تو چشم به نحوه نگهداری و کیفیت محلول لنز شما که برای ضد عفونی لنز استفاده میکنین به حد زیادی بستگی داره. اگر استفاده محدودی از لنز دارین پیشنهاد میکنیم از لنز های روزانه استفاده کنید اما اگر همین لنز رو مد نظر دارید از محلول های لنز با کیفیت استفاده کنید تا لنزتون زمان استفاده نرم و سبک باقی بمونه. موفق باشید.
توسط ندا در تاریخ 2018-10-16 19:12:38
سلام میزان استفاده از این لنز تا چه مدت هستش؟ اگر بیشتر از یکسال بشه مشکل خاصی پیش میاد ؟ ممنون
توسط مدیر در 2018-10-16 19:17:47
شرکت تولید کننده این لنز تاکید کرده که تا یک سال بعد از باز شدن لنز . ما هم توصیه میکنیم حتما این مدت رعایت شود تا مشکلی خاصی پیش نیاد و استفاده راحتی از لنز داشته باشین