برند لومینوس

در چند سال گذشته برند های مختلف لنز های کره ای پیشرفت چشم گیری کرده اند به طوری که برند های با کیفیت آمریکایی به سه تا چهار برند محدود میشوند اما لنز های رنگی کره ای با کیفیت حداقل به تعداد انگشت های دست میرسند .

از بین تمام برند های کره ای یکی از لنز هایی که به سرعت توانست محبوبیت بالایی به دست آورد، لنز لومینوس از شرکت واسن بوده است . این لنز از راحت ترین لنز های رنگی موجود در بازار می باشد اما محبوبیت آن تنها به راحتی آنها داخل چشم محدود نمی شود بلکه درصد زیادی از آن به دلیل رنگ های  زیبای این برند کره ای و طبیعی بودن آنها در داخل چشم ، می باشد .

رنگ لازورد این برند که شبیه به رنگ فیروزه ای می باشد ، محبوب ترین و پر فروش ترین رنگ این برند است .

این برند دارای لنز های شماره دار نیز می باشد اما شماره های آن تنها برای افراد نزدیک بین است به این معنا که فقط شامل لنز های با نمره منفی می شود و لنز های نمره مثبت برای افراد دوربین را شامل نمی شود .

این لنز ها در صورتی که همراه با محلول لنز مناسبی نگهداری شوند ، تا یک سال قابلیت استفاده را دارا می باشند.

آخرین نوشته ها
آخرین نظرات
توسط ندا در تاریخ 2018-10-28 10:14:33
من خشکی چشم دارم ول تقریبا زیاد نیست و با قطره های اشک مصنوعی خیلی بهتر . از این لنز استفاده کنم تو چشمم راحت هست؟ اگر نیست لطفا لنزی معرفی کنید که برای خشکی چشم هم مناسب باشه و اصلا اذیت نشم
توسط مدیر سایت در 2018-10-28 10:18:06
معمولا بهترین لنز های برای کسایی که خشکی چشم دارند لنز هایی هستند که آبرسانی بیشتری دارند . آبرسانی این لنز 38 درصد هست که بین لنز های رنگی کاملا مناسب هست . البته توجه داشته باشید که اگر خشکی چشم دارید تنها راه حل قطره اشک چشم مصنوعی هستش و باید همیشه همراه داشته باشید .
توسط ژیلا در تاریخ 2018-10-23 17:34:20
سلام ، میخواستم بپرسم این برند راحتی اش داخل چشم چطوره ؟ من چشمام حساس هستش و زیاد هم از لنز استفاده نمیکنم مثلا هفته ای یه بار.
توسط مدیر سایت در 2018-10-23 17:59:31
این لنز از نوع سالانه هستش پس میزان راحتی و نرمی تو چشم به نحوه نگهداری و کیفیت محلول لنز شما که برای ضد عفونی لنز استفاده میکنین به حد زیادی بستگی داره. اگر استفاده محدودی از لنز دارین پیشنهاد میکنیم از لنز های روزانه استفاده کنید اما اگر همین لنز رو مد نظر دارید از محلول های لنز با کیفیت استفاده کنید تا لنزتون زمان استفاده نرم و سبک باقی بمونه. موفق باشید.
توسط ندا در تاریخ 2018-10-16 19:12:38
سلام میزان استفاده از این لنز تا چه مدت هستش؟ اگر بیشتر از یکسال بشه مشکل خاصی پیش میاد ؟ ممنون
توسط مدیر در 2018-10-16 19:17:47
شرکت تولید کننده این لنز تاکید کرده که تا یک سال بعد از باز شدن لنز . ما هم توصیه میکنیم حتما این مدت رعایت شود تا مشکلی خاصی پیش نیاد و استفاده راحتی از لنز داشته باشین