محلول لنز

راحتی لنز تماسی در چشم همواره مهمترین نشانگر کیفیت یک لنز بوده است به طوری که هر چقدر لنز در داخل چشم به مدت طولانی تری مرطوب و نرم باقی بماند و وجود آن داخل چشم کاملا احساس نشود، نشان دهنده کیفیت بالای آن لنز است.

در این بین عامل بسیار مهمی که تضمین کننده راحتی و نرمی لنز داخل چشم فراموش می شود که آن عامل مهم محلول لنز با کیفیت است. بسیاری از کسانی که از لنز چشم استفاده میکنند تصور میکنند که وظیفه محلول لنز تنها ضد عفونی و استریل کردن لنز میباشد در صورتی که این تنها یکی از وظایف محلول های لنز چشمی است. وظیفه بسیار مهم دیگر محلول لنز پاکسازی پروتئین های باقی مانده بر روی لنز است که هنگام قرار گرفتن در داخل چشم از اشک چشم به روی لنز می نشیند و باعث بسته شدن برخی از منافذ بسیار ریز لنز میشوند و در نتیجه باعث افت کیفیت لنز و ایجاد سردرد هنگام استفاده از آنها میشود. اما یک محلول لنز با کیفیت می تواند به خوبی مانع این امر و باعث پاکسازی کامل پروتئین های چسبیده به سطح لنز و در نتیجه مرطوب و نرم شدن لنز ها شود.

تمامی محلول های لنز موجود در فروشگاه ما که در پایین آنها را مشاهده می فرمایید از برند های معتبر و با کیفیت بوده وعلاوه بر استریل کردن کامل لنز ها به خوبی باعث نرم و مرطوب ماندن آنها در طول مدت استفاده از آنها میشوند.