محلول لنز

راحتی لنز تماسی در چشم همواره مهمترین نشانگر کیفیت یک لنز بوده است به طوری که هر چقدر لنز در داخل چشم به مدت طولانی تری مرطوب و نرم باقی بماند و وجود آن داخل چشم کاملا احساس نشود، نشان دهنده کیفیت بالای آن لنز است.

در این بین عامل بسیار مهمی که تضمین کننده راحتی و نرمی لنز داخل چشم فراموش می شود که آن عامل مهم محلول لنز با کیفیت است. بسیاری از کسانی که از لنز چشم استفاده میکنند تصور میکنند که وظیفه محلول لنز تنها ضد عفونی و استریل کردن لنز میباشد در صورتی که این تنها یکی از وظایف محلول های لنز چشمی است. وظیفه بسیار مهم دیگر محلول لنز پاکسازی پروتئین های باقی مانده بر روی لنز است که هنگام قرار گرفتن در داخل چشم از اشک چشم به روی لنز می نشیند و باعث بسته شدن برخی از منافذ بسیار ریز لنز میشوند و در نتیجه باعث افت کیفیت لنز و ایجاد سردرد هنگام استفاده از آنها میشود. اما یک محلول لنز با کیفیت می تواند به خوبی مانع این امر و باعث پاکسازی کامل پروتئین های چسبیده به سطح لنز و در نتیجه مرطوب و نرم شدن لنز ها شود.

تمامی محلول های لنز موجود در فروشگاه ما که در پایین آنها را مشاهده می فرمایید از برند های معتبر و با کیفیت بوده وعلاوه بر استریل کردن کامل لنز ها به خوبی باعث نرم و مرطوب ماندن آنها در طول مدت استفاده از آنها میشوند.

آخرین نوشته ها
آخرین نظرات
توسط ندا در تاریخ 2018-10-28 10:14:33
من خشکی چشم دارم ول تقریبا زیاد نیست و با قطره های اشک مصنوعی خیلی بهتر . از این لنز استفاده کنم تو چشمم راحت هست؟ اگر نیست لطفا لنزی معرفی کنید که برای خشکی چشم هم مناسب باشه و اصلا اذیت نشم
توسط مدیر سایت در 2018-10-28 10:18:06
معمولا بهترین لنز های برای کسایی که خشکی چشم دارند لنز هایی هستند که آبرسانی بیشتری دارند . آبرسانی این لنز 38 درصد هست که بین لنز های رنگی کاملا مناسب هست . البته توجه داشته باشید که اگر خشکی چشم دارید تنها راه حل قطره اشک چشم مصنوعی هستش و باید همیشه همراه داشته باشید .
توسط ژیلا در تاریخ 2018-10-23 17:34:20
سلام ، میخواستم بپرسم این برند راحتی اش داخل چشم چطوره ؟ من چشمام حساس هستش و زیاد هم از لنز استفاده نمیکنم مثلا هفته ای یه بار.
توسط مدیر سایت در 2018-10-23 17:59:31
این لنز از نوع سالانه هستش پس میزان راحتی و نرمی تو چشم به نحوه نگهداری و کیفیت محلول لنز شما که برای ضد عفونی لنز استفاده میکنین به حد زیادی بستگی داره. اگر استفاده محدودی از لنز دارین پیشنهاد میکنیم از لنز های روزانه استفاده کنید اما اگر همین لنز رو مد نظر دارید از محلول های لنز با کیفیت استفاده کنید تا لنزتون زمان استفاده نرم و سبک باقی بمونه. موفق باشید.
توسط ندا در تاریخ 2018-10-16 19:12:38
سلام میزان استفاده از این لنز تا چه مدت هستش؟ اگر بیشتر از یکسال بشه مشکل خاصی پیش میاد ؟ ممنون
توسط مدیر در 2018-10-16 19:17:47
شرکت تولید کننده این لنز تاکید کرده که تا یک سال بعد از باز شدن لنز . ما هم توصیه میکنیم حتما این مدت رعایت شود تا مشکلی خاصی پیش نیاد و استفاده راحتی از لنز داشته باشین