لنز طبی و رنگی

لنز طبی رنگی

لنز های طبی رنگی ترکیبی از لنز ها رنگی و طبی می باشد که به آنها لنز های شماره دار و یا نمره دار نیز گفته می شود . این لنز معمولا زیر مجموعه لنز های رنگی می باشد به این معنا که برای خرید لنز طبی رنگی ابتدا باید لنز رنگی را انتخاب کنید و سپس در صفحه لنز رنگی نمره مورد نظر چشم خود را نیز انتخاب کنید . البته تمام لنز های رنگی دارای شماره نمی باشد و از آن دسته از لنز هایی که نمره دار می باشد اکثر آنها تنها دارای نمره های منفی می باشد که مناسب کسانی است که چشم های آنها نزدیک بین است .

تنها برندی که در حال حاضر نمره مثبت آن نیز تولید شده است ، لنز رنگی ادور می باشد که این برند از جمله لنز های ساخت ایتالیا می باشد .

لنز های طبی رنگی معمولا نسبت به لنز های رنگی قیمت بالا تری دارند و علاوه بر تصحیح عیوب انکساری ، باعث زیبایی نیز می شود .

اگر چشم شما دارای آستیگماتیسم نیز می باشد ، پیدا کردن لنز طبی رنگی بسیار دشوار خواهد بود و معمولا در بازار موجود نمی باشد

آخرین نوشته ها
آخرین نظرات
توسط ندا در تاریخ 2018-10-28 10:14:33
من خشکی چشم دارم ول تقریبا زیاد نیست و با قطره های اشک مصنوعی خیلی بهتر . از این لنز استفاده کنم تو چشمم راحت هست؟ اگر نیست لطفا لنزی معرفی کنید که برای خشکی چشم هم مناسب باشه و اصلا اذیت نشم
توسط مدیر سایت در 2018-10-28 10:18:06
معمولا بهترین لنز های برای کسایی که خشکی چشم دارند لنز هایی هستند که آبرسانی بیشتری دارند . آبرسانی این لنز 38 درصد هست که بین لنز های رنگی کاملا مناسب هست . البته توجه داشته باشید که اگر خشکی چشم دارید تنها راه حل قطره اشک چشم مصنوعی هستش و باید همیشه همراه داشته باشید .
توسط ژیلا در تاریخ 2018-10-23 17:34:20
سلام ، میخواستم بپرسم این برند راحتی اش داخل چشم چطوره ؟ من چشمام حساس هستش و زیاد هم از لنز استفاده نمیکنم مثلا هفته ای یه بار.
توسط مدیر سایت در 2018-10-23 17:59:31
این لنز از نوع سالانه هستش پس میزان راحتی و نرمی تو چشم به نحوه نگهداری و کیفیت محلول لنز شما که برای ضد عفونی لنز استفاده میکنین به حد زیادی بستگی داره. اگر استفاده محدودی از لنز دارین پیشنهاد میکنیم از لنز های روزانه استفاده کنید اما اگر همین لنز رو مد نظر دارید از محلول های لنز با کیفیت استفاده کنید تا لنزتون زمان استفاده نرم و سبک باقی بمونه. موفق باشید.
توسط ندا در تاریخ 2018-10-16 19:12:38
سلام میزان استفاده از این لنز تا چه مدت هستش؟ اگر بیشتر از یکسال بشه مشکل خاصی پیش میاد ؟ ممنون
توسط مدیر در 2018-10-16 19:17:47
شرکت تولید کننده این لنز تاکید کرده که تا یک سال بعد از باز شدن لنز . ما هم توصیه میکنیم حتما این مدت رعایت شود تا مشکلی خاصی پیش نیاد و استفاده راحتی از لنز داشته باشین